شاسی میلگردی تیرچه

 در صنعت ساختمان ایران بالغ بر هشتاد درصد از سقف های ساختمان از تیرچه با شاسی میلگردی و بلوک استفاده می شود . سرعت بالا و مزیت اقتصادی نسبت به اکثریت روش های رایج در دنیا و مهمتر از آن آشنایی اکثر کارگران ، مهندسین و دست اندرکاران صنعت ساختمان با این روش ساخت سقف ، سبب شده است اکثر سازندگان از این روش استقبال کنند .
با توجه به نیاز انبوه و فزاینده مسکن در ایران ، تولید شاسی میلگردی با قابلیت کنترل کیفی ، رعایت مشخصات فنی و استانداردهای لازم جهت ساخت سریع تیرچه با کیفیت یک نیاز مبرم می باشد ، برای پاسخگویی به این نیاز تولید شاسی میلگردی پیش ساخته در کارخانجات مجهز و معتبر به صورت ماشینی و مکانیزه یک راه حل قطعی است که در اکثر کشورهای اروپایی به اجرا در آمده
بنابراین انبوه سازان مسکن با استفاده از خرپای پیش ساخته سازندگان معتبر که محصولات آن ها دارای کنترل وثبات کیفی می باشد ، از انواع مزایایی همچون کاهش هزینه ها ، سرعت بیشتر اجرا ، قابلیت اعتماد و کیفیت بالاتر مصالح ساختمانی بر خوردار می شوند . 

مزایای شاسی میلگردی:

۱- رعایت یکنواختی فواصل گام زیگزاگ ها، دقت در ارتفاع، یکسان بودن میلگردهای عرضی و زاویه زیگزاگ ها در طول تیرچه (تولیدکاملا مکانیزه)

۲- پیوسته بودن میلگردهای فوقانی و تحتانی (استفاده از میلگرد کلاف)

۳- اتصال اجزا با استفاده از جوش نقطه ای به صورت تمام اتوماتیک و حذف اثرات منفی جوش دستی

۴- کاهش قیمت تمام شده